Jak poslat kotouče sobě na Instagram. (Aktualizace!)

Vytvořeno 6 dubna, 2024
Pošlete kotouče sobě

Jako vášnivý uživatel Instagramu neustále hledám nové funkce a způsoby, jak zlepšit své zkušenosti s platformou. Nedávno jsem objevil šikovný trik, který mi umožňuje posílat kotouče sobě na Instagram. Tato funkce pro mě změnila hru, protože mi umožňuje snadno ukládat a sdílet své oblíbené kotouče. V tomto článku se s vámi podělím o to, proč byste si chtěli posílat kotouče sami sobě, jak to udělat krok za krokem, výhody této funkce, kreativní způsoby použití odeslaných kotoučů, řešení běžných problémů a další způsoby, jak ukládat a sdílet kotouče na Instagramu.

Proč byste si chtěli posílat kotouče?

Možná se ptáte, proč bych si chtěl posílat kotouče na Instagram? Existuje několik důvodů, proč může být tato funkce neuvěřitelně užitečná. Za prvé, odešlete-li si kotouče sobě, můžete si je snadno uložit pro pozdější prohlížení. Algoritmus Instagramu se neustále mění a kotouče, které dnes vidíte, mohou být zítra pohřbeny ve vašem zdroji. Odesláním kotoučů sobě zajistíte, že k nim budete mít snadný přístup, kdykoli budete chtít.

Zadruhé, posílání rolí sobě samým vám umožní vytvořit sbírku vašeho oblíbeného obsahu. Ať už se jedná o zábavná videa, inspirativní citáty nebo užitečné návody, můžete si vytvořit personalizovanou knihovnu kotoučů, které můžete znovu navštívit, kdykoli budete potřebovat něco málo nebo nějakou inspiraci. To může být užitečné zejména pro tvůrce obsahu, kteří chtějí studovat a učit se z technik jiných tvůrců.

Jak poslat kotouče sobě na Instagram

Nyní, když rozumíme výhodám posílání kotoučů sobě samým, pojďme se ponořit do podrobného průvodce, jak na to. Proces je poměrně jednoduchý a lze jej provést několika klepnutími. Zde je postup:

 1. Otevřete na svém mobilním zařízení aplikaci Instagram a přejděte na kotouč, který si chcete poslat.
 2. Klepněte na ikonu tří teček (…) umístěnou v pravém dolním rohu kotouče.
 3. Z možností, které se objeví, klepněte na tlačítko "Odeslat".
 4. Do vyhledávacího pole zadejte své vlastní uživatelské jméno a vyberte ho z návrhů.
 5. Klepněte na tlačítko "Odeslat" a voila! Naviják bude odeslán do vašich vlastních přímých zpráv.

Můžete si posílat kotouče na Instagram?

Absolutně! Instagram vám umožňuje posílat kotouče sobě, stejně jako byste je posílali kterémukoli jinému uživateli na platformě. Tato funkce není omezena ani na váš vlastní obsah. Můžete posílat kotouče vytvořené jinými uživateli, pokud jsou jejich účty veřejné. To otevírá svět možností pro ukládání a sdílení obsahu, který s vámi rezonuje.

Výhody posílání válců sobě

Posílání rolí sobě na Instagram nabízí několik výhod. Za prvé, umožňuje vám vytvořit osobní sbírku vašeho oblíbeného obsahu. Ať už jde o zábavná videa, informativní výukové programy nebo ohromující vizuální prvky, můžete si vytvořit knihovnu, která odráží vaše zájmy a preference.

Za druhé, posílání rolí sami sobě zajišťuje, že budete mít snadný přístup k obsahu, který se vám líbí, i když se zahrabe do vašeho kanálu nebo zmizí ze stránky prozkoumání. To je užitečné zejména pro tvůrce obsahu, kteří chtějí studovat a učit se z technik jiných tvůrců. Uložením kotoučů pro sebe se k nim můžete vracet, kdykoli budete potřebovat inspiraci nebo budete chtít analyzovat konkrétní aspekty obsahu.

A konečně, posílání rolí sobě umožňuje snadné sdílení s ostatními. Možná jste narazili na kotouč, který by se podle vás vašemu příteli líbil, nebo chcete svůj oblíbený obsah předvést v prezentaci nebo příspěvku na blogu. Necháte-li si kotouče zasílat na své vlastní přímé zprávy, můžete je snadno přeposlat ostatním nebo si je stáhnout pro použití offline.

Kreativní způsoby použití odeslaných kotoučů

Nyní, když víte, jak si posílat kotouče a jaké výhody to nabízí, pojďme prozkoumat několik kreativních způsobů, jak tuto funkci využít:

 1. Vytvořte si osobní nástěnku nálady: Pokud jste umělec nebo designér, můžete použít odeslané kotouče k vytvoření nástěnky nálady pro svůj další projekt. Uložte si kotouče, které vás inspirují, ať už jde o barevné palety, vzory nebo umělecké techniky.
 2. Sdílejte obsah se svým týmem: Pokud pracujete na společném projektu, posílání rolí sobě může být skvělý způsob, jak sdílet obsah se svým týmem. Kotouče můžete snadno přeposlat svým kolegům a zajistit, aby byli všichni na stejné stránce.
 3. Naplánujte si obsahovou strategii: Jako tvůrce obsahu je důležité udržovat si přehled o nejnovějších trendech a technikách. Odesláním rolí sobě samému můžete vytvořit knihovnu inspirace, která vám pomůže naplánovat vaši obsahovou strategii a udržet si náskok.
 4. Vytvořte vybraný zdroj: Pokud chcete vytvořit soudržný a vizuálně přitažlivý zdroj Instagramu, posílání rolí sobě může být skvělý způsob, jak vybrat obsah, který odpovídá vaší estetice. Můžete studovat kotouče a analyzovat, co je činí vizuálně přitažlivými, a poté tyto principy aplikovat na svůj vlastní obsah.
Pošlete kotouče sobě 2

Odstraňování běžných problémů při odesílání kotoučů sobě

Zatímco odesílání svitků sobě na Instagram je obecně hladký proces, mohou se vyskytnout některé běžné problémy, se kterými se můžete setkat. Zde je několik tipů pro odstraňování problémů, které vám pomohou je překonat:

 1. Pomalé připojení k internetu: Pokud máte pomalé připojení k internetu, může odeslání cívky trvat déle. Ujistěte se, že jste připojeni ke stabilní síti Wi-Fi, nebo zkuste cívku odeslat, až budete mít lepší připojení.
 2. Aktualizace aplikací: Instagram často vydává aktualizace, které zlepšují výkon aplikace a opravují chyby. Pokud máte potíže s odesíláním rolí sobě samým, ujistěte se, že máte na svém zařízení nainstalovanou nejnovější verzi aplikace.
 3. Nastavení účtu: Ujistěte se, že nastavení vašeho účtu umožňuje přijímat od vás přímé zprávy. Přejděte do nastavení účtu a zkontrolujte možnosti ochrany osobních údajů, abyste se ujistili, že můžete odesílat a přijímat zprávy ze svého vlastního účtu.

Další způsoby, jak ukládat a sdílet kotouče na Instagramu

I když je odesílání rolí sobě samým pohodlným způsobem ukládání a sdílení obsahu, můžete prozkoumat i jiné způsoby. Zde je několik alternativ:

 1. Ukládání do sbírek: Instagram vám umožňuje ukládat kotouče do sbírek, což jsou v podstatě složky, kde můžete kategorizovat a organizovat uložený obsah. Jednoduše klepněte na ikonu záložky pod kotoučem a vyberte sbírku, do které ji chcete uložit.
 2. Sdílejte se svým příběhem: Pokud chcete film sdílet se svými sledujícími, můžete to udělat tak, že jej zveřejníte ve svém příběhu na Instagramu. Klepněte na ikonu papírového letadla pod kotoučem a vyberte možnost „Přidat příspěvek do vašeho příběhu“.
 3. Stáhnout kotouč: Pokud chcete mít na svém zařízení místní kopii kotouče, můžete si ji stáhnout. Existují různé aplikace a webové stránky třetích stran, které vám umožňují stahovat videa z Instagramu. Při používání aplikací třetích stran však buďte opatrní a ujistěte se, že jsou důvěryhodné a bezpečné.

Závěr

Posílání rolí sobě na Instagram je výkonná funkce, která vám umožňuje snadno ukládat a sdílet váš oblíbený obsah. Ať už chcete vytvořit knihovnu inspirace, sdílet obsah se svým týmem nebo naplánovat obsahovou strategii, tato funkce vám pomůže. Díky podrobnému průvodci a tipům pro odstraňování problémů, které jsou uvedeny v tomto článku, si budete za chvíli posílat kotouče jako profesionál. Takže pokračujte, vyzkoušejte to a odemkněte plný potenciál funkce cívky Instagramu. Šťastné sdílení!

Ano, můžete si poslat kotouč na Instagram pomocí následujících kroků:

 1. Otevřete aplikaci Instagram a přejděte do svého profilu.
 2. Najděte kotouč, který si chcete poslat.
 3. Klepnutím na cívku ji otevřete.
 4. Pod kotoučem klepněte na ikonu papírového letadla (tlačítko sdílení).
 5. V části Odeslat vyberte možnost Sdílet s vaším příběhem.
 6. Klepněte na "Odeslat" a kotouč bude odeslán do vašeho vlastního příběhu.
 7. Jakmile je ve vašem příběhu, můžete si jej kdykoli později prohlédnout.

Od poslední aktualizace Instagram nemá přímou funkci pro ukládání svitků do role fotoaparátu vašeho telefonu. K zachycení role a jejímu uložení do telefonu však můžete použít aplikace třetích stran nebo funkce nahrávání obrazovky na vašem zařízení.

V současné době Instagram nemá funkci, která vám umožní poslat cívku někomu jinému a sobě současně. Pokud si chcete kotouč uložit pro sebe, můžete jej poslat do svého vlastního příběhu a poté jej sdílet s ostatními ze svého příběhu.